Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajede mi windows - respektive jeho grafická část

Ahoj, potřeboval bych malinkou radu, pač už sem celkem zoufalej. Pri najíždění windows, mi najede úvodní stránka(něco jako vítejte) a poté to spadne do modrý obrazovky, resetuje se a jede znova...
Tady je screen tý modrý obrazovky.
http://nd.blog.cz/s/skautisepekov.blog.cz/obrazky/ 41750303.jpg
Prosím helpněte mi co stim.... Díky moc

nic to nesmaze,jen pri bodu obnoveni se vratis do nakyho data kery stanovis(teda esi mas zaply sledovani HDD na "C").Prijdes akurat o instaly co jsi po tom datu v bodu obnoveni udelal(hry softy atd).Dofam,ze mas HDD virtualne rozkrojen na dve partition.Kdyz ano tak tam v nouzaku presun vse co mas na C dokumenty opod.a pak se vrat v bodu obnovy na datum kdy ti to jelo.Nebo to hod na flesku a pak to zkus.

při koupi noťasu jsi musel dostat CD s ovladači k tomu noťasu (to dávaj vždycky) a tam ty ovladače i když starší ale určitě kompatibilní jsou.
pokud to instalační CD nemáš tak to je docela problém, protože při nové instalaci windows (a to tě jednou jistě čeká), budeš potřebovat i ostatní drivery, nejen grafiku.
pokud to CD k tomu nemáš tak doporučuju zatepla sehnat