Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto "poskládání" nového PC

poraďte mě s poskládáním nového PC
použití - převážně internet, a také aby PC zvládl i nějkaou náročnější hru
cena max 10000,-kč
P.S. v mých dřívějších dotazech jste měli možnost zjistit co mám, tak co bych si mohl nechat a co nutné koupit, předpokládám že si mohu nechat (klávesnici, myš, bednu PC , káble ... :-D)

snad jsem napsal vše co potřebujete,v opačném případě dejte vědět
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt) (mif)
Lock (mif)

Ale ta z inzerátu je použitá, a NIKDO ti nezaručí, že bude fungovat. Když koupíš fungl novou, tak ji můžeš reklamovat. A pokud jsi se dostal sem na Poradnu, tak se snad dokážeš podívat po e-shopech, a porovnat si ceny sám (parametry sedí třeba v mém odkazu: http://www.softcom.cz/produkt/kingston-512mb/333mh z-ddr-cl25/?flist=1 . A poslouchej doporučení adminů a nedráždi stejnými otázkami pořád dokola, nebo se opravdu naštvou, a už se tady nedozvíš vůbec nic.

nene je nová sice bez jakékoliv záruky
ale asi si ze mě vystřeluješ, protože mí "nabízíš" nějakou RAM s 333mhz a ta by mi nepasovala přece
a když jsem kliknul na ten tvůj odtaz tak tam je pouze menu nějakých podmínek a na těcj stránkách se nevyznam jak si to mám nakonfigurovat výběr RAMky?

Ach jo, jeden kolega neustále říká:" Kdo umí číst, má výhodu…", já jen dodám, že by měl chápat i obsah, nejen formu;-). To, že má freq. 333 MHz, není žádná tragédie, v reálu tu nižší frekvenci jednak nepoznáš, a pokud budeš kupovat třeba dvě, tak stoprocentně poběží (DDR na 400 MHz občas při osazení více modulů stejně frekvenci snižují právě na 333 MHz). Tak už nebádej a rozhodni se, a nebo se stav do nějaké PC prodejny, kde ti obchodník rád poradí (neb ucítí kšeft), a možná i předvede.

když něčemu nerozumím nebo to neumím tak si nechám rád poradit, za to se nestydím !
tak nevím jak bych mohl něco nakupovat sám když nevím co je vhodné k mému PC ?Ale když pak zjistím že si musím dát při výběru pozor na to či ono, tak jsem opatrnej.

když jsem tenkrát začal uvažovat že bych si pořídil novou RAM tak jsme si myslel že zajdu do krámku a řeknu chci RAM a tímto haslo, jenže jsem netušil že je kolem toho staršně moc potřebných informací, jenže jsou lidé kteří mi řeknou tu RAM si nekupuj musíš tuhle další vám řekne tu si nekupuj kup si tu, tak opravdu si nevím rady

Děláš jednu zásadní chybu - příliš moc nad tím přemýšlíš. Zatímco ses rozhoupával, tak se ti zvedla cena pamětí, takže jsi mohl za 600Kč koupit 1GB, teď za ty prachy koupíš polovičku.
Dostal jsi přesné odkazy, na typ pamětí, co potřebuješ. Sám sis dokázal udělat výpis z Everestu, kde je napsáno, jaké paměti máš v PC. Kdybys to navzájem porovnal, tak by sis to už dávno koupil. Prostě to kup a uvidíš. Tady tě nikdo nechce nijak poškodit, že by ti doporučil něco, co by ti nejelo.