Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Palm m500 - vyplatí se?

Zdravím, chci si přes aukro koupit nějaké to zařízeníčko na čtení ebooků a psaní poznámeček - je mi docela sympatický model PALM m500.
Je zde někdo, kdo ho vlastní? Zajímá mě hlavně to, jak může takový ebook na 160x160 px černobílém displeji vypadat... Nebo by bylo lepší volbou v cenové kategorii 500-700 kč něco lepšího?
Díky za TIPy ;-)

Rozuzlení: Nakonec jsem jej koupil na ebayi (z anglie) za 440kč včetně dopravy v super stavu. Na čtení knih používám PalmFiction, ideální to sice není (proč jsou ty e-inkové čtečky tak drahé...) ale pořád lepší, než to číst ze zářícího barevného diplejíčku.
Navíc Grafitti je super ;-)