Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dva harddisky

hoj te, mam jeden hardisk 160 GB ( rozdeleny na dve casti ) a chci si koupit druhy harddisk http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3802 9 ale nevim co budu potrebovat, abych mohl mit zapojene oba dva harddisky, zakladni desku mam Gigabyte GA-G31M-S2L a ten prvni harddisk je tady tento:

ID modelu ST3200822AS
Sériové číslo 3LJ3TSYH
Revize 3.01
Druh zařízení SATA
Parametry 387619 cylindrů, 16 hlav, 63 sektorů/stopu, 512 bajtů/sektor
LBA Sektory 390719855
Vyrovnávací paměť 8 MB
Operace s více sektory 16
Počet bajtů ECC 4
Neformátovaná kapacita 190781 MB
Výrobce Seagate
Jméno pevného disku Barracuda 7200.7 SATA 200822

pokud sem mam jeste neco napsat, tak napiste a diky za odpoved

diky, ale moc nevim o cem mluvite, otevrel jsem si bednu a dival sem se, co je k harddisku pripojene a byl tam jeden oranzovy kabel, ktery byl pripojeny k zakladni desce ( byly tam jeste dalsi dve mista volne ) a ctyri dratky, ktere byly spojene v jeden ( bylo tam jeste jednu uplne to same a volne ), takze by to asi melo jit a myslite ze to utahne zdroj ktery ma 350 W ?? znacka neni moc znama

WD Caviar RE 400GB je určen k nepřetržitému provozu a použití do pole RAID

Ty ho budeš dávat do RAIDu? Asi ne. Není teda zbytečný platit za něco, co nevyužiješ?

Nicméně s tvojí deskou fungovat bude, se současným diskem samozřejmě taky.

koukl sem se a dival sem se na ten harddisk co mu tam doporucoval, ale byl uz moc drahy, ja mam tento vybrany z bazaru za 600 Kc, ale porad to moc nechapu, takze bych to mohl mit i jako druhy harddisk nebo ne?? a muselo by to byt " zapojene " v RAIDu ?? neslo by to v necem jinem