Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybujici grafika

ahoj nedavno jsem tady daval prispevek o chybujici grafice ati radeon 9800 gt hazelo me to chybu nv4_disp nakonec sem grafickou kartu vymenil za ati radeon HD 4830 chybu me to nehazi ale v internetovem prohlizeci mi to hazi kostky na monitoru a pri hrani her me to nevykresluje nic tak jak ma byt jen me to oběkty hazi do geometrickych tvaru (trojuhelniky,kostky) nevite nekdo co s tim ? mam procesor intel dual core 2,6 GHz ramku 4GB zdroj RedStar 450W prosim poradte jestli nekdo neco vite

jako první jsi měl řešit základy, tj:

1. pořádný zdroj (ne, RedSral NENÍ pořádný zdroj, i kdyby měl na sobě napsáno 2000W)
2. korektně nainstalované drivery k desce, grafice
3. odvšivený OS

Osobně to tipuju na kombinaci všech tří bodů.