
Jak zprovoznit boční tlačítka u myši ve hře Counter Strike?
zdravím, potřeboval bych poradit, jak mám zprovoznit boční tlačítka u myše : Genius Myš Ergo 525 Laser USB/PS2 . ve hrách CS nebo CSS.atd. Nainstaloval jsem k CD co bylo u nej. a nic. Tlačítka funkují pouze ve windowsu, ale ve hrach ne ( mám windows Xp). Prosíím o radu. Předem dekuji za odpovědi..hezký den.
Změna předmětu, původně: prosim o radu u myse
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Tu hru jsem v životě nehrál
, ale tlačítka by měla jít nadefinovat v konzoli, např.:
http://csnation.totalgamingnetwork.com/view.php/st rategy/advanced/mouse-strat.csn
Teď bude následovat dotaz, jak se dostaneš do konzole nebo překvapíš?
ale jak to nastavim v options treba na zbrane??
Ten hostův příklad jsou zbraně.
Taky se může stát, že hra libovolné nabindování neumožní. Jako příklad uvedu GTA4
či Saints Row 2.
OT: Ta stvorka sa im ale podarila, pocuvam na nu samu "chvalu". Stalo to prachy ci to bolo zadarmo?
Mám koupeno a jsem hodně zklamaný ovládáním (tedy nemožnosti je nastavit podle sebe) a příšernou kamerou za autem
Jestli jsem to hrál dohoromady hodinu a půl, tak to je moc... Minulé GTASA stovky a stovky hodin, stejně tak trojku a Vice City.
To jsou otázky. Prostě vlez do options a máš to. nebo zajdi do config.cfg a tam si to nabinduj ... (CS je můj život :-d )
dej nick na steam :) uvidime :D
ja vam jak to tam nastavit. ale jjak to mam zprovoznit. myslím nějaký ovladače nebo tak něco...
a co vlastne chces? vlezes do options , das keyboard a tam si nastavis co chces na jakekoliv tlacitko . (s bocnima tlacitkama hrat csko je blbost)
proc?...das si tam treba meneni zbrane..ne? proc by to byla blbost?
kdybys ho hral tak vis ze by to bylo otravne
Blbost to není. Každý má svoje oblíbené nastavení. Kdybych sem dal to svoje, tak bys třeba i spadl ze židle
:) pozde