Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZDROJ

Luxusní celohliníkový (2mm Al) zdroj Chameleon ATX-AS550W-BLACK od firmy Aspire (Apevia) vers. ATX 2.0, 550 W. 120 mm ventilátor, potentiometr k regulaci otáček. Fan je podsvícený ve třech barvách (modrá, zelená, červená), které je možno měnit přepinačem. Kabely zelené, UV reaktivní

Power: 3,3V=33A, +5V=34A, +12V-1=17A, +12V-2=19A, -12V=0,8A, +5VSB=2,0A

Konektory: 1 x Main 24pin, 1 x ATX12V 4pin/6pin, 8 x Perïpheral 4pin (Molex), 2 x Floppy, 2 x SATA, 1 x PCIe 6pin

Nový, záruka 2 roky

JETO Z AUKRA JE K NECEMU DOBREJ POUZE SE PTAM ZA TY PRACHY MATE STIM NEJAKE ZKUSENOSTI

podsvícený ve třech barvách (modrá, zelená, červená), které je možno měnit přepinačem. Kabely zelené, UV reaktivní

To je zdroj nebo kolotoč? :-?
Kup nějakou osvědčenou značku (Enermax, Seasonic, Fortron) z osvědčeného shopu, tohle smrdí problémama.

Pokud už máš potřebu, aby ti bedna svítila jako papoušek tak si kup katodové trubice za 150Kč, ale kvalitní zdroj, třeba Fortron, Chieftec, Seasonic, ne žádné Chameleony. Tu firmu moc neznám, radši bych bral normální kvalitní zdroj a osvítil to LEDkama nebo těma trubicema.

jestli si vybíráš zdoj podle toho, jak ti při práci barevně bliká, kup si dětské kukátko s barevnými sklíčky - ještě tak 500 ušetříš.
a sprav si capslock, nebo si kup normální klávesnici.

tohle: "Konektory: ... 2 x SATA" ho skoro vylučuje z normálního použití.