Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte PC s monitorem do 20000,- Kč

Dobrý den, chtěl si pořídit nový PC i s monitorem, ale jsem amatér co se týče jednotlivých komponentů prosím poraďte cena i s monitorem kolem 20 000,- chtěl bych si zahrát i nějaké náročnější hry. Děkuji
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: PC SESTAVA (karel)

ach jo, co po nas porad chces ?

(vzdyt ti to rikam ve sve odpovedi)

Ten PC HP Pavilion a6555fr, co jsi si vybral jako prvni, je naprosto v pohode az na grafickou kartu. Takze prikup treba tuhle grafiku:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5941 8
a mas PC na hry sice ne uplne nejnadupanejsi ale slusny.

GK ktera je v PC na hry neni:
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_cont ent&task=view&id=10641&Itemid=67
16FPS je malo, pro plynule hrani potrebujes 30FPS.

Akorat holt to bude za necelejch 20.000,- bez monitoru.

Pokud chces PC na hry za 20.000,- s monitorem, tak si ho nech nekde slozit, budes ale muset delat kompromisy (to znamena mene RAM, horsi procesor a pouze uchazejici grafika). Ty jsi ale vybral nadupany PC s kancelarskou grafickou kartou, to na hry neni nejlepsi kombinace. (Koukal jsem se na tech strankach a herni PC tam nenabizi.)