Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké nejvhodnější WIFI komponenty?

Zdravím. Mám stolní PC a síťovou kartu Realtec PCI-E Gigabit. Chci se připojit k internetu prostřednictvím wifi sítě. Musím dokupovat nějaký další hardware do PC nebo stačí mít wifi router, antenu pro wifi a samozřejmě propojovací kabely?

Můžete, prosím, poradit nějaké vhodné komponenty, moc se v této oblasti neorientuji. (Signál wifi v místě připojení mám dobrý.) Děkuji

Děkuji za rady. Ještě mě zajímá, jak rychlé je připojení 64 kB/s. Stačí to na obyčejné surfování, prohlížení e-mailu, načítání obrázků apod.? Abych na načtení stránky nečekal několik minut.