Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth nefunguje

nastal problém asi díky těm trojanům, když jsem zasunul BLUTUTH do usb, tak PC nic nerozpoznal.
a v TENTO POČÍTAČ taky chybí položka že tam je něco vložené, můžete mi poradit jak to mám nastavit aby mobil pomocí BLUTUTH komunikovat s PC, předtím to bylo vše OK(když jsem zasunul BLUTUTH do usb,tak se BLUTUTH rozsvítil a vpravo na liště dole se objevila ikonka BLUTUTHU) ted se prostě neděje nic
děkuji moc

doatz na něco jiného,může nějaký vir, nebo trojský kůň nějak nahlodat systém tak, že by mi při psaní správného pinu na bank.učet psal něco jiného?
totiž mi banka zablokl přístup k bank. účtu přes net, že prý jsem zadával špatné nejdříve ident. číslo a pak i PIN, a to jsem na 1000000000% jist že jsem se ani v jednom z čísel zadávání nespletl.
můžete ten "maras" nějak rozhodit nějaká data v PC?
volal jsem na banku a ta mi řekla že je chyba na mé straně

no hlavně jsi nejspíše díky "trojanům" odevzdal své přihlašovací informace do banky potřebným hackerům ovládajícím ty trojany. To je totiž jejich hlavní činnost, kolektovat hesla k bankovním účtům a čísla kreditek + další informace z nich (expirace, doplňkové číslo apod.)

Buď rád, že ti to banka aspoň zablokla.

Chyba je bezpochyby na tvé straně, dokonce bych se ji nebál nazvat nebetyčnou blbostí.

ale stále nechápu a nevím si rady jak teď to udělat aby ta "havěť" nebyla někde v PC a znova toho zneužila.
budu musete jet do banky a požádat o nové čísli iden. + pin a ale co když mě to znova nějak zneužije nebo jak to mám napsat
Jak mám prostě více zabezpečit PC . mám avast
teď mám vůbec tak strach používat inetrnetbanking