Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stálé restartování

Nainstaloval jsem audio ovladač pro základní desku a asi po dvou hodinách se počítač sám vypl a po chvíli znovu zapl a to se opakuje asi každých 5 sekund. Když jsem vypojil 4 pinoví kabel v horní části základovky s popisem ATX 12V, počítač normálně běžel, ale monitor hlásil "No singnal". Teď netuším co s tím...

počítač normálně běžel, ale monitor hlásil "No singnal".

Opravdu ti to přijde jako normální běh PC? To napájení tam musí být. Dostaneš se alespoň do BIOSu?
Zkus pro začátek resetovat CMOS.