Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolne vypinani PC

Zdravím,
před týdnem jsem nainstaloval nový hardware a vše bylo v naprostém pořádku.
Sestava:
Amd Athlon 64 X2 3800+ EE, Nvidia GF 7600GT, mtb MSI K9N NEO, HDD WD160 + HDD40, poháněno EC 350W
Windows XP SP3

Všechno mi běželo celý týden, ale dneska se mi začal počítač samovolně vypínat. Poprvé se mi vypl chvíli po zapnutí p2p klienta a od té doby se vypne vždy když zapnu nějakou náročnější aplikaci, třeba hru, nebo již zmíněného p2p klienta. Při běžné práci se nevypíná.
Děkuji za pozornost....

Zdravím koukal jsem do toho logu a mám tam v záložce systém asi 15 chyb, které zhruba odpovídají času kdy to padá. Moc tomu nerozumim.

Zdroj: SideBySide
Např.:
->Resolve Partial Assembly pro Microsoft.VC80.MFC se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Sestavení určené odkazem není v systému nainstalováno.
->Generate Activation Context pro C:\PROGRA~1\COMMON~1\MICROS~1\SMARTT~1\FPERSON.DLL se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Operace byla dokončena úspěšně.
->Generate Activation Context pro C:\PROGRA~1\COMMON~1\MICROS~1\SMARTT~1\MOFL.DLL se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Operace byla dokončena úspěšně.

a další

Snad vám to k něčemu bude. Jinak dneska mi to zase vubec nevypina, akorat jednou. Nerozumím tomu:D

Opět zdravím,
sehnal jsem si v krámě lepší zdroj v domění, že bude vše OK. Ovšem po spuštění již několikrát avizovaného p2p klienta se mi PC opět vypnul. Tehdy mi teda došlo, že chyba asi je v druhém hdd, připojenem jako slave, jelikož sem to stahoval na nej. Ted jsem ho odpojil a zdá se, že vše jede OK ... i p2p klient jede ... je to možné, aby HDD na odchodu, takhle komplikoval provoz?