Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cool NB

Trochu uvažuju o novém NB, chci bouchnout nějaký řechtáky! Ale když už, tak něco pěknýho, představuju si co má Bill G. na stole(jo pro jistotu bez OS)! Solidní grafiku a zvuk, koukal jsem na Sony Vaio za asi 50000, ale to už je až dost. Nějakej typ? Jakej je teď nejsinější zaplatitelnej procesor u Intelu asi 9500 a u AMD?

Ked chces notebook tak si najprv ujasni na co to chces pouzivat. Napr. vykonne NB s velkym displayom budu mat slabu vydrz a zbytocne sa hriat a hucat, a blbo sa prenasaju, a naopak.

Ked jedina tvoja poziadavka je "něco pěknýho", tak si kup obraz na stenu, alebo nejaku skulpturu. Urcite najdes aj nieco za 40tisic :)

P.S. bill g. na stole urcite nema notebook, ale urcite tam ma knihu "ako oblbnut ludi aby zaplatili kopec prachov za nefunkcny srot" a potom este tam ma urcite hodne ojazdenu pocitacku na tisicdolarovky :-)

Teď jsem si uvědomil, že Bill musí vlastně mít pořádnou mašinu, která by se mi učitě do mí kůlníčky nevešla! Na všechny ty děkovný emaily od spokojenejch uživatelů!
Ale vážně display tak kolem 15" a jinak dobrou grafiku a zvukovku, RAM 4GB, na výdrži na baterku mi zas tolk nesejde.