Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mail s priponou .dat

Ahoj, prisel mi mail s prilohou dat, mel to byt jiny mail. Vim ze existuje nejaky free program, ktery dokaze prevest dat do msg, ale zapomel jsem nazev. Nevite nekdo nahodou nazev tohoto programu?
DIKY.

přiznám se, že netuším, co s tím přesně děláš a zda ten soubor je opravdu tím, čím se jeví. DAT souborů je několik typů, ale pokud se jedná o MS TNEF přílohu, tak to ten WinMail opravdu otevře.