Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto webkamera nefunguje

Ahoj,
prosím o radu. Koupil jsem si webkameru Trust 15007. Po nainstalování dle návodu jsem chtěl kameru
vyzkoušet v programu Skype, ale nepodařilo se mi to. Po zmáčknutí tlačítka OTESTOVAT WEB KAMERU
vyskočila hláška: SKYPE NENALEZL PREFEROVANÉ ZDROJE VIDEA a WEB KAMERA MŮŽE BÝT POUŽÍVANÁ
JINOU APLIKACÍ...Já ale žádný jiný program s webkamerou nepoužívám!
Zkoušel jsem už všechno možné, ale zatím si s tím nevím rady. Jinak video ve Skype od lidí z mého
adresáře normálně vidím, ale moje webkamera nefunguje...
Mám PC: Windows 2000
Procesor: 1,9 MHz
RAM: 512 MB
Díky za rady!!!

Zkus odinstalovat Skype a nahradit ho starší verzi třeba 6.0. Měl jsem obdobný problém a tohle to vyřešilo. Jen pokud to bude fungovat zakaš v nastavení automatické aktualizace.

Po 4 letech už ho to asi zajímat nebude. Zamykám. (Kurt)