Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pocitacova skrin bez zdroje

dobry den, zdravim novou poradnu. Chtel bych koupit neco do 2k . Bez zdroje i pokud mozno bez vetraku (dal bych tam arktic cooling). Tiche pc . Něco jako je tohle http://www.silenthardware.de/reviews/case/vergleic hstest_gehause_mit_120er_lufter/yeong_yang_cetus_y y_5601/
aby to melo v predu nahore jacky a usb (staci i jeden). K umistnenemu pc bude spatny pristup - malo mista, tak proto ty prvky nahore, aby se tam dosahlo rukou. Nikdo to sice obdivovat nebude, ale tahle skrin se mi moc nelibi. Staci nejake linky. Prosel jsem toho hodne ale asi neumim hledat na spravnych mistech.

Možná by Vám mohl vyhovět Thermaltake Swing, cena cca 1750,- Kč vč. DPH.
www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task= view&id=5642&Itemid=51
V dodávce jeden větrák je, průměr 12cm (takže ho A.C. nenahradíte). Ten je možné umístit dopředu nebo dozadu do uchycovacího rámečku. Samozřejmě ho nemusíte použít vůbec. Nicméně se mi osvědčilo jeho použití vpředu se zapojením přes odpor 80ohm. Je pak neslyšitelný, přitom s dostatečným chladícím účinkem pro pevné disky. Rozbíhá se při nižším napětí spolehlivě, současné použití kondenzátoru není nutné. Pokud nestavíte nějaké dělo, vzadu Vám na odvětrání bude stačit 12 cm větrák ve zdroji, případně můžete dokoupit ještě další 12 cm větrák, opět doporučuji zapojit přes 80ohm odpor.

Mně se líbí Centurion 5 CAC-T05 od Coolermasteru. Nejenom dizajnově, ale i funkčně.
http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_conten t&task=view&id=4530&Itemid=51

Bohužel výstupy konektorů má dole a ne nahoře, jak požaduješ. Ale to se dá vyřešit - pokud bude ke skříni špatný přístup, jak píšeš, tak koupit např. prodlužovací kabel nebo USB HUB a ten můžeš mít přístupný na stole (tak to mám já)...

Jj. Je to bomba krabička na haraburdí všeho druhu. Co zamrzelo, bylo přenášení vybrací z HDDs na levou bočnici přes napájecí kabely :-? Pro neznalé věci, case má disky orientované konektorovou částí na stranu skříně. Pomohlo mechanické ohnutí kabelů. Myslím, že toto se může projevit i u jiných, podobně řešených skříní, takže pozor. Jinak nemám výhrad...a umístění audio, USB a 1394 konektorů na vrchu skříně vážně doporučuju. Skříň mám umístěnou na podlaze vedle stolu a ergonomie připojení do výše uvedených konektorů je maximální 8-)