Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod VGA z PC na notebook

Mám PC bez monitoru a potřeboval bych vědět, co se na něm děje prostřednictvím notebooku. Ve fázi nainstalovaných Windows to samozřejmě mohu řešit cestou VNC, ale já bych se chtěl se k tomu PC dostat ještě před instalací OS případně i do BIOSu.

Nevíte tedy, zda existuje nějaké HW zařízení, kterými bych ntbk a PC propojil tak, abych mohl činnost PC sledovat na displeji notebooku ?

Cestou přípojení PC k televizi nebo formou konverze na jiný typ signálu a pak na TV kartu to řešit nechci. Přivítal bych nějaké jednoduché Video-In zařízení.

S tím konvertorem máš pravdu a mně nakonec došlo, že ho mám doma. Je totiž tak starý, že jsem na něj zapomněl (určitě víc jak 10 let).

Ten obraz bude samozřejmě katastrofální, ale mně jde jenom o to, abych se mohl vrtat v BIOSu a nainstalovat na PC-barebone multimediální linuxovou partišnu a na zbytek Windows.