Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neulozil jste Bios?

Ahoj,
včera jsem si neco stahl a psali na netu ze musim reset pc ... tak sem restl a uz sem zustal jen na windows a ------ ------ -------- jak to tam beha tak jsem resetl znova dal jsem stav nouze prez to jsem dal obnova systemu na predvcerejsek a tak to slapalo dnes zase kdyz obnovim system jde to ale nak se to neulozi vzdy kdyz zapnu comp musim dat obnovu, tak nevim zda to neni Biosem.

Jak si resetl??? Tlacitkom? :-? Windows sa neresetuje tlacitkom ale len restartuje (start-vypnut-restart). Ked ho resetnes tak jasne ze sa dodrbu registry a filesystem na disku, ked nepomoze obnova systemu tak format + nova instalacia win.

Kde ti pisali ze mas nieco resetovat??? Keby tam pisali ze mas vyskocit z okna tak vyskocis?