Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou základovou desku

Zdravím chci si koupit tento procesor(pls neřešte proč zrovna takovej xD)Intel Celeron Dual-Core E1400
a chtěl bych poradit jakou základovou desku nejlépe pro něj
chtěl bych aby měla jen jeden PCI-e 16x,integrovanou zvukovou kartu(může a nemusí být) a 4 sloty pro RAM a pokud možno aby měla odemknutej BIOS co se týče přetaktování
cena do 2500,-
ostatní parametry jsou libovolné,díky

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5773 8

Biostar 945P-A7G - Intel 945P

Je to microATX, ale pokud by to nevadilo, tak ta uplne staci. Ono k tvemu procesoru staci jakakoliv deska, ktera ho podporuje, coz by meli vsechny s intel nebo nvidia chipsetem na socket 775.
Integrovanou zvukovku obsahuje 90% desek. A taktovat jdou dneska rovnez temer vsechny desky. Ikdyz s tvym procesorem je taktovani spise sen, ale to je tvoje vec.

Jako on setri kazdou korunu, jinak by snad nekupoval Celerona a tak jsem mu poradil i levne desky, to co mu radis ty je pro jeho procesor naprosto nadhodnocene a zbytecne drahe. Naopak jsem pochopil z jeho dotazu, ze proste ma o Celeronu jasno a budouci upgrade za nejakej ten rok uz nemusi do s775 procesor sehnat.

Ten Biostar bych si taky nekoupil ale ja bych nekoupil ani Celerona a pokud dostane vadnou desku tak ji vyreklamuje, jinak mu to behat bude, ale urcite je MSI lepsi volba.

Jak uz jsem nekde psal, nema cenu kupovat predrazene desky. Tebou navrzene fosny jsou ovsem tim nejhorsim (promin, PC-Chipse :-D), co se zakoupit da. Tazatel hodla utratit dvaapul litru, coz jsem splnil. Chipova sada P43 neni nejhorsi (narozdil od sice dobre, ale silne "zazenitozni" i945) a znacky (narozdil od grcancu Biostar a MSI) kvalitni. Stojim si za svym.