Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami

Od koupi počítače, mě trápí problém, který nevím jak překonat. Pokaždé když zapnu hru, hra vydrží běžet různě dlouho ale tak do hodiny se to na jisto stane, z ničeho nic spadne obraz sekne se počítač a monitor hlásí no signal....ale počítač běží dál... takže mi nezbývá nic jiného než počítač restartovat..

Stejný dotaz tu je každý týden několikrát.

Prošel sis starší příspěvky a zkusil všechny rady, co v nich byly uvedené?

Možná by taky nebylo od věci napsat jaký máš operační systém, jakou konfiguraci a jaké hry ti konkrétně nejdou.

Když máš ten počítač nový, tak jej můžeš taky reklamovat, jestli nefunguje jak má.