Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlačítka prohlížeče na notebooku

Ahoj lidi!
Mám notebook Asus M51Sn s OS Win Vista Home Premium a chtěl sem se zeptat, zda jde nastavit tlačítka (viz. obrazek) na otevření internetového prohlížeče tak, aby se mi otevřela Mozilla Firefox a ne jako doteď Internet Explorer?
Je možné nastavit u těchto tlačítek, který prohlížeč otevřít a popřípadě jak to udělat?
Děkuju moc za rady!

tim to neslo. když sem si to z tech stránek stáhnul, a chtěl nainstalovat, tak mi to chtělo ATK Hotkey odinstalovat (coz sem zrusil) a kdyz sem se pak dival na Programy a funkce, tak sem zjistil, že ATK Hotkey tam je nainstalovany, ale nikde v pc sem nenasel ATK Hotkey utility.., jen ATK Hotkey