Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trvalé přihlášení

Nešla by se implementovat funkce pro automatické přihlašování? Nebaví mě se 2x denně přihlašovat jako na zpovědnici.. Chtělo by to udělat zaškrtávatko tak, jak to je u kolegy pro trvalé přihlášení.

Vpravo u okénka Přihlašování je checkbox "Přihlašovat automaticky". Tak nechápu, co máš na mysli, že se musíš 2x denně přihlašovat...

Moc informací jsi neuvedl (v podstatě žádné) - jaký máš prohlížeč, jestli máš povolené cookies atp.