Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indikator "novy" a dva PC ?

Ahojte,

myslim ze viaceri si budu chciet pozerat poradnu z 2 PC, napr. v praci a doma, teraz je to tak, ze v praci si pozriem kopec thradov, a pridem domov a mam zas na uvodnej stranke vsetky thready oznacene ako "novy", a ked na niektory z nich kliknem, tak ziaden prispevok v nom nie je oznaceny ze by bol "novy" (asi som na ten thread doma este vobec neklikol inac si to neviem vysvetlit). Aj po prihlaseni je to bez zmeny.

Neviem nakolko je to technicky mozne prip. komplikovane urobit (cez cookies asi dost tazko), ale davam to do kategorie Navrhy, ako navrh, keby sa to dalo v buducnosti vylepsit.

Uch.. Uch...
Tak to nevím jaké nápady bude mít zdejší osazenstvo.
Ale cookies s tím opravdu nehnou !
Navíc takové řešení by pravděpodobně znamenalo nějakým způsobem monitorovat pohyb jednotlivých uživatelů na serveru a následné odeslání do PC klienta s daným loginem.
Což technicky není problém realizovat, ale pokud se tady objeví větší množství uživatelů tak to sejme server (asi).
Takže já bych to asi pustil k vodě :-)

Vzhledem k řazení vláken dle času posledního příspěvku, osobně než dám refresh úvodní stránky, mrknu na čas posledního příspěvku při mé poslední návštěvě. Pak už jen kolečkem otvírám do tabs novější věci, které po přečtení zavírám. A pak se to opakuje. :) Už jsem měl prákrát taky pocit, že uvnitř je něco nového bez příznaku nový, ale koneckonců žádné drama, ne? A možná to byla jen paranoia. :-)
pozn. občas sem lezu z PDA a dělá mi to trochu zmatky. Ale beru to tak, že se s tím musím vypořádat sám.