Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jakou UPS?

zdravim ,
v nejakem predchozim tematu jsem cetl o UPS . tak jsem se rozhodl ze rozbiju prasatko a nejakou si poridim . jenze vubec nevim jakou . v pc mam 650W zdroj , dale LCD 22 monitor . to je vse co by tam bylo zapojeno . takze jaky pyt brat? bohate by stacily 3 zasuvky .

A je to nutné? Pokud nepracuješ na něčem, co nesnese šlusnutí počítače, a chceš mít čas uložit rozdělanou práci při výpadku, tak snad, ale jinak podle mě bohatě stačí nějaká přepěťovka (konec konců, ona ta UPS taky většinu času funguje jako stabilizovaný zdroj, jen kromě napěťových špiček umí pokrýt i krátkodobé podpětí…).