Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapinani pc

uz asi mesic mam problem se zapinanim pc ,jakmile ho zapnu tak asi po 3-5sekundach znovu vypne toto musim zopakovat asi 10x. myslim ze by to mohlo být zdrojem mozna uz mi dosluhuje ...jesti nekdo vite nebo mate s tymto problemem tak mi prosim poradte

nejprve poodpojujte mechaniku dvd a vše ostatní co není nutné ke startu pc. Pokud naběhne, je to zdrojem. Nepíšete zda máte desku atx, či zda třeba nevypínate PC ze sítě. Pak se může stát že impulsní zdroj nenaběhne.

musim zopakovat asi 10x

koledujete si o zničení hw v lepším případěš ztrátu dat.

nejprve poodpojujte mechaniku dvd a vše ostatní ... je to zdrojem

teda ta jistota, jak to takhle na dalku muzes vedet ?

nevypínate PC ze sítě. Pak se může stát že impulsní zdroj nenaběhne.

prosim o vysvetleni, nikdy jsem nic takoveho neslysel!

snažím se jednoduše poradit a věštit neumím, když to nemám na stole. Místo otázek, můžeš napsat svůj osvědčený postup, který může být lepší. Jestli si chceš soukromě popovídat o impulsních zdrojích napiš do soukromé pošty.

prosim o vysvetleni, nikdy jsem nic takoveho neslysel!

Je zbytečné tím zatěžovat tazatele a toto vlákno. Tazatel žádá základní kroky k identfikaci vady.