Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naplanovane ulohy srver2003 - nejde spustit

trosku tu laborujem s napalnovanymi ulohami . . zatial tam mam jednoduchy bat subor ktory mi sakuje jeden adresar . . ., ked ho spustim rucne - OK, ked ho spustim ako naplanovanu ulohu a som prihlaseny - tak sa spusti OK, ale ked sa odhlasim, a chcem aby to bezalo v noci, tak mam napisane v naplanovanych ulohach - asi vysledok - stav nelze spustit, posledni vysledex 0xc000013a - co som nasiel ze je prerusene ctrl-c, co sa ale tyka toho pokusu ked som bol prih;aseny, tam som to zrusil. Aj posl. spustenie mam datum a cas z toho vecera. V noci nic. Ani tuk. Ani ziadna chybova hlaska, len oznam - nejde spustit. V udalostiach - zabezpecenie- to vyzera ze ma prihlasil . . . ale niesom si isty.

spustam to od svojim uctom, a prave to som myslel ze nema byt zaskrtnute . . . ved v noci nebudem prihlaseny . . . aha, oni to myslia tak, ze ma to prihlasi pod tym uctom co som napisal do tej ulohy a potom spusti, v tom pripade ano. Idem skusit. D.

Takze bohuzial, to nieje ono, nevsimol som si ze som bol vzdialene prihlaseny . . . je absolutne jedno ci je to zaskrtnute alebo nie, ak som prihlaseny, tak sa to spusti, ak niesom, tak ani tuk, ziadne chybove hlasenie, iba prepise datum nasledujuceho spustenia