Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s IP adresou

Potřebuji poradit s internetem, připojení mám wifi, večer vypínám počítač a je vše v pořádku, druhý den odpoledne zapnu počítač a internet nejde. Zmizí nastavení IP adresy, masky atd., všechna čísla co se tam nastavují, vždy je tam musím dopsat a pak internet funguje. Počítač je nově postavený/asi měsíc/ windows je legální. Tento problém se už vyskytnul asi 3krát. A jednou se stalo, že úplně zmizela ikonka připojení k místní síti, takže jsem musela volat technika, aby mi poradil co s tím, udělala jsem obnovení a fungovalo to. Ale ani technik mi nedokáže říct v čem je problém. Najde se tu někdo kdo mi poradí?

pokud se ti nastavení ip nechce furt opisovat, zadej si hodnoty do free nastavovátka www.netsetman.com

pro wifi zkontroluj* že ti běží služba wzcsvc (automatická konfigurace bezdrátové sítě). start - spustit - services.msc

havěť: podívej se co všechno s jak chorými názvy se ti spouští automaticky po startu*, nežádoucí svinstvo zakaž. start - spustit - msconfig.exe - po spuštění. kolegové ti možná doporučí superantispyware.com a kontrolu antivirem.

*) mnohem lépe to zobrazí včetně umístění souborů a popisu free starter

zmizela ikona připojení k místní síti

kdo ty windows instaloval? jsou v pořádku ovladače chipsetu základní desky? síťové karty? pro připojení k wifi se používá nějaká utilita výrobce, anebo normální přehled bezdrátových sítí z windows?