Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP: ActiveX bez IE?

Nevyznám se vůbec v technologii ActiveX a ani nemám představu k čemu je to dobrý a na co se používá. Dají se WinXP upravit tak, aby fungovalo ActiveX a přitom ve WinXP nebyl Internet Explorer?

Neťukejte si na čelo, jedná se o WinXP Embedded, který by měly podporovat ActiveX a přitom neobsahovat IE. Tak se ptám, zda si to neprotiřečí.

Díky,
Pavel

Trident, to co chápe většina lidí jako IE, je ve Windows taky jako activeX komponenta. Exe soubor je jen kontejner.

pokud by ty ActiveX komponenty něco z IE spouštěly

tomuhle moc nerozumím..

Když to zkrátím: jestli je ten člověk jen paranoidní, protože IE je děsně moc nebezpečnej, tak mu není pomoci. Jestli řeší nějaký konkrétní technický problém, měl by se oprostit od anti MS ideologie.

Edit: no, ono spíš většina lidí chápe exe soubor jako IE. Tak obráceně, snad je tomu rozumět :-)