Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno winsys

dobrý den našel jsem v winsys.exe keylogera ale protože je prej winsys součástí systému tak ten keyloger nejde odstranit nevíte jak toho keylogere odstranit nebo jestli by nešel ten winsys nějak nahradit

Zkuste ten úžasný produkt odinstalovat a pak jej chvalte. spyhunter je spyware sám o sobě.
Pokud jste zkoušel daný problém řešit, bylo by slušné napsat jak a s jakým výsledkem. Ať tu zbytečně neopakujeme kroky, které jste již dělal. Takže co dalšího jste zkusil?
Ten Superantispyware jste opravdu pustil v Nouzovém režimu?