Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolísání rychlosti u bezrátového připojení

Velmi jednoduchá síť router MSI rg54se II připojený k prvnímu počítači síťovým kabelem a k druhému bezdrátově, 80211g. Problém je jak uvedeno v kolísání rychlosti internetového připojení, ale jen u toho bezdrátu. Někdy se to prý úplně na chvíli zasekne.
Zatím mě napadlo vpynout to jednoduché wep šifrování a spíše si to jistit podle MAC adresy té síťové karty.
Ptám se proto, že zítra se tam jedu podívat a nemám tušení co se s tím dá ještě dělat jinýho než vymněnit router - jestli to nebude jeho věkem, kvalitou či tak něčím podobným.

Do těch sítí tolik nevidím, ale podle ceny některých komponent (fire- wire kabel) jsem Belkin pokládal za dražší a luxusnější a tedy i kvalitnější zboží. Inu člověk se pořád učí. U MSI mě to tolik nepřekvapuje, tam jsem problémy čekal.