Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni ATI

Ahoj mam grafickou kartu ati radeon 4830 a rad bych vedel jestli se tam neda nekde nastavit graficka kvalita napr. vegetace ve hre mam problem a nekdo me tohle poradil ale nemuzu to najit predem dekuju

Me jde hlavne o to ze kdyz zapnu FAR CRY 2 tak mam travu a vetve stromu ve ctvercih nebo obdelnicich a vetev s listma je tam jednoduse vykreslena a dostal jsem radu ze to jde nastavit v catalystu jenze tam jsem to nikde nenasel :-|

jj dival jsem se zajimave ze na n vidia 9800gt me to jelo v poho pak jsem to vymenil za neco malo vykonejsi ati 4830 a hned je problem a znam lidi co jim to jede na te grafice v poho jo a takove menu tam vubec nemam je tam takove ale ne tak detailni a nastaveni grafiky s tim autem jak projizdi krajinou tam taky nemam :-|