Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vyrvem memory stick kartu z se w800

mam novy se w800 a priznam sa ze som puk ako mam vytiahnut z neho vlozenu memory stick kartu. mam ju tahat nasilim? nejako sa mi to nezda lebo karta je vlozena v telefone a nie je u co zachytit.
ked zlyhali vsetky postupy dokonca som odbalil manual a pozrel sa don. bohuzial bezvysledne

je potřeba na ni zatlačit pak vyskočí. Mimochodem u S65 je to stejne blbě vyřešeno x mačkat než vyskočí a to samé při zakládání zpět, než se zase chytí. Poprvé jsem se s tím taky mordoval, protože všichni čteme návody až v první řadě že ? :-p