Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám herní grafickou kartu od ATI do 2 500 Kč.

Ahoj,
hledám herní grafickou kartu od ATI.
Minimálně 512 MB, do 2 500 Kč.

Moje zakl. deska:

Základní deska
Typ CPU AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+
Název základní desky MSI K9N SLI (MS-7250 v2) (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN)
Čipová sada základní desky nVIDIA nForce 570 SLI, AMD Hammer
Pracovní paměť [ TRIAL VERSION ]
DIMM3: Kingmax KLDD48F-A8KB5 [ TRIAL VERSION ]
DIMM4: Kingmax KLDD48F-A8KB5 [ TRIAL VERSION ]
Typ BIOSu AMI (08/02/06)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikační porty (COM a LPT) Port tiskárny (LPT1)

Moc dikes

Je problém napsat výstižný titulek? Asi ano.
Změna předmětu, původně: Grafárna
Změna kategorie, původně: Pokec (host)

5600+ stojí kolem 2 tisíc. U her samozřejmě záleží nejvíc na grafice, ale ten procesor tam taky hraje roli, většina si vystačí s dvoujádrem (nejlépe na vysoké frekvenci.. pořád je hodně her, které využijí jen jedno jádro). GTA IV je úplně něco jiného, to si se čtyřjádrem plynule nezahraješ, i když bys měl sebelepší grafiku. x1650 to je už docela historie, určitě stojí za to ji vyměnit, navíc ta 4670 má nízkou spotřebu a nemá přídavné napájení, takže není potřeba moc spekulovat nad zdrojem.