Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera a os vista

Dobrý den,pořídila jsme nové pc s os vista a nefunguje nám webkamera,respektive video.Nainstalovali jsme ovladače z cd a dali aktualizace,ale stále nic.Ukáže nám to že zařízení pracuje správně,ale funguje jen mikrofon.Nevim zda se nemusí ještě něco nastavit.Kamera je Genius a je asi tři roky stará,na starém pc je plně funkční.Děkuji

Pokud píšete že je kamera cca 3 roky stará doporučil bych vám stáhnout si ovladače přímo pro os Vista ze stránek výrobce. Měl jsem stejný problém s kamerou Logitech a po stažení ovladačů se vše vyřešilo. http://www.geniusnet.com/geniusOnline/online.porta l?_nfpb=true&_pageLabel=supportPage&supportPortlet _actionOverride=%2Fportlets%2FsupportArea%2Fdriver s%2Fbegin&_editionLabel=%2FGlobal%2FHQ%2FEnglish&t est=default