Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatěžování procesoru při pozastavení videa

Zdravím všechny,
mám takový problém... Pokud pozastavím přehrávání videa např na Streamu, nebo ve VLC, začne mi proces audiodg.exe zatěžovat procesor padesáti a více procenty. Dochází k tomu i při vypnutí zvuku (mute), film může klidně běžet dál. Po opětovném spuštění přehrávání videa (nebo zvuku) se vše srovná. Nepřijde mi to normální, větrák začne chladit, dělá kravál a já jsem nervní. :-)
O.S. - Vista, Notebook HP Pavilion

Nuže, stáhnul a naistaloval jsem si program Uniblue DriverScan, na kterej jsi mi nasměroval a kterej mi našel patnáct vadnejch ovladačů. Když je ale chci prostřednictvím tohodle programu stahnout, tak mi tvrdí, že dokud si ho nekoupim, tak mám smůlu. Ale pokrok je, že už vím, že to asi bude ovladačema. :-) Tak a co teď dál?