Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD 2-nejde spustit

Dorý večer mám problém s hrou Call of Duty 2.Dnes jsem se ji pokoušel kamarádovi nainstalovat na notebook.Vše proběhlo bez komplikaci ale jak jsem ji chtěl spustit tak to napsalo že mám tu hru mám vložit do počítače ,ale nejde to ani když tam je.Nedávno jsem si to instaloval i na muj PC a v pohodě to šlo.Ten NB splňuje HW požadavky.Děkuji za rady

To je opravdu podstatná a důležitá informace. A když to na svým PC smázne a nainstalne na ten NTB, taky to bude vadit?
A já myslel, že navštěvuju počítačovou poradnu a on je to tu přitom samej strážce zákona.
Navrhuju, aby každej před položením dotazu odsouhlasil místopřísežný prohlášení, že je čistej jak lilie a pak by mohl napsat dotaz.