Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prihlasovanie "zrusene" no aj tak

Dobry den,
Mam taky problem ak zapinam pc tak mi vzdy vypise prihlasovacie meno a heslo hoci ho mam v compe zrusene a tiez mi vypise najprv nejake upozornenie ze je chybne meno a heslo ale dam ok a znova ok a uz ide takze nieje chybne neviem preco mi to robi ako inak sa to opisat neda takze ked tomu nebudete rozumiet tak !!! to nakamerujem a poslem!!!

mam windows xp a vypise mi tam "chybne meno alebo heslo" ale ja odkliknem to upozornenie (dam OK) a potom dam ok na prihlasenie a ide!!! vtom to je ze pise chybnemeno a heslo a vobec nieje chybne.....
a len ma to zdrzuje chcem aby sa comp zapol bez toho uz som to skusal vypnut v windowse ale hoci totam je vypnute vzdy sa mi to zobrazuje

Myslim, ze treba zmenit automaticke prihlasovanie, lebo je tam pravdepodobne zadane nejake heslo a niekto to heslo zmenil/zrusil v uzivatelskych uctoch. Mozes skusit Start/Spustit/control userpasswords2 a tam asi nie je zaskrtnute Uzivatelia musia zadat meno a heslo, tak to zaskrtni a daj pouzit a potom sa nastav na uzivatelsky ucet, ktory chces automaticky prihlasovat a odskrtni to policko a daj OK. Vypyta si heslo k tomu uctu, tam daj iba OK, lebo predpokladam, ze heslo je zrusene, kedze ti to ide normalne prihlasit bez hesla.