Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení více televizí na jednu anténu

Ahoj. Jak nejlépe zapojit tři televize na jednu anténu? Mám vedení signálu stažené do první, rozbočka- jedený do druhý, rozbočka- vedený do třetí. V první je signál dobrý, v druhý to ještě ujde, ve třetí hrůza. Pomohlo by to rozvést hned za anténou, nebo přidat ke každé televizi zesilovač (teď ho mám přímo v anténě), a nebo úplně nějak jinak? Prosím poraďte. Dík

Zalezi na tom, kolik ucastniku je v jednom patre a jak jsou udelane stoupacky.

Vertikalni rozvod je antena na strese a v kazdem patre pruchozi ucastnicka zasuvka, na konci koncova zasuvka. Kazda ucastnicka zasuvka ma maly pruchozi a pomerne velky odbocovaci utlum. Ve vsech zasuvkach je stejna sila signalu, nezapojeni ucastnika do zasuvky nema vliv na ostatni, ruseni od nektereho z ucastniku do stoupacky je omezeno.

Hvezdice je rozdeleni signalu jednim nebo kaskadou rozbocovacu. Kazdy dalsi ucastnik ma signal o neco zeslabeny.

Na pomerne kvalitni rozbocovace a odbocovace se podivej treba tady:

http://www.altronik.cz/rozvody-signalu/rozbocovace /c-926/