Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet a internetové aplikace

Zdravim, mám takovej problém, přeinstaloval sem windows. Po reinstalaci sem samozřejmě nainstaloval všechny možný ovladače a vypadá že se mi to povedlo :D Vše funguje kromě internetu a internetových aplikací typu ICQ, Ventirilo až k samotnému prohlížeči.
Budu se snažit to co nejlíp popsat : Když se přihlásím na ICQ jsem chvilku online, pak ICQ hodí waiting.. a jsem offline. Nebo ventrilo najednou zamrzne tak že ho musím vypnout a znova se připojit . A nebo když prohlížim internet tak se to taky zastaví a nejde nic dělat. Volal jsem na O2 (jakožto poskytovatele netu a tam mi řekli že je všechno v pořádku. Na jejich doporučení jsem eště pro jistotu rozpojil celou síť a znova to dal dohromady. Na modemu svítí všechno tak jak má, takže internet jde. Už jsem z tohodle docela zoufalej po 24 hodinách hrabání a obvolávání lidí. Bohužel je víkend takže mi těžko někdo pošle technika nebo nějak poradí. Dokonce jsem si vzal i zubní kartáček, iron a začal sem drhnout kontakty od modemu, a síťovku. Pořád to dělá. Díky za každou radu.

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\BouraK>ipconfig

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.0.0.1
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.0.0.138

C:\Documents and Settings\BouraK>

To vypadá jako by tam nebyl nainstalovaný ovladač pro síťovou kartu. Normální výpis vypadá nějak takhle:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-14-D2-CE-26-5D
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.1.39.36
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.1.39.254
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 10.1.110.121
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.1.120.125
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : úterý, 03. března 2009 7:14:51
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : středa, 11. března 2009 7:14:51