Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje mikrofon

Dobrý den.
Mám menší problém nedávno mi nějak na základovce odešla zvuková karta mikrofon mi šel ale zvuk bohužel tak sem si koupil novou a tentokrát mi nejde mikrofon ale zvuk ano nevíte čím to může být? Jinak tu je nějaké info DualCore AMD Athlon 64 X2, 3100 MHz (15.5 x 200) 6000+ , Čipová sada základní desky AMD 780G/780V/790GX, AMD Hammer , zvuková karta Realtek ALC889A @ ATI SB700 - High Definition Audio Controller a Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition kdyby ste potřebovali ještě něco tak mi napište. Předem děkuji

otevri ovladani hlasitosti - moznosti - vlastnosti - zaznam - zaskrtni mikrofon - jeste jednou - moznosti a dej upresnit nastaveni - ted se ti tam zobrazi ikonka v sloupecku mikrofon, upresnit, kliknes a a zaskrtni Mic Boost, snad pomuze.