Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi signál z PC (GK) na monitor - černá obrazovka

Původně jsem měl tento problém:
Po otevření "Tento počítač" lze otevřít pouze disk C.
Při pokusu o otevření dalších disků mi to vypíše tuto hlášku:
RECYCLER\S-8-1-94-100018835-100024073-100001920-64 99.com

Po použití Combofix, byl problém odstraněn a PC pracoval jako hodinky, ale asi za dva dny se mi přihodilo, že PC zamrzl a nešel ani restartovat. Po vypnutí na tvrdo naběhl a zase vše chodilo. Další den se to opakovalo, ale již s tím, že nešel signál na monitor. Vyzkoušel jsem vyměnit grafickou kartu a na starou PC opět chodil, vyzkoušel jsem původní a vše znovu chodilo. Pak se to stalo ještě třikrát, vždy po vyjmutí a vložení GK vše běhalo v pohodě ale na počtvrté už se to nepodařilo rozchodit. Koukal jsem, že mif tento problém předpověděl s tím, že nepůjdou Windows. I když mám takový dojem, že je to spíš tím signálem, ale fakt nevím.

CPU AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+
základní deskya MSI K8N Neo4 Platinum. Čipová sada nVIDIA nForce4 Ultra
Pracovní paměť 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Na PC je OSWindows XP Professional,SP 3. Internet Explorer 7.0

Můžete mi někdo poradit v čem je problém?

Zdravím a přeji hezký den.
Ano to bylo ono, také jsem to tak bral, ale teď když mi to padlo, tak mi to začalo vrtat v hlavě. Zdroj mi přijdě, že běží normálně, leda snad kdyby padla jedna větev?? Ramky tam jsou dvě, kdyby padla jedna tak by to nešlo? To ještě můžu vyzkoušet s jednou a pak druhou. No a pak ještě vypůjčím nějakou grafiku a zkusím to