Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVAST nebo NOD32

Dobrý Den,
Co myslíte že je lepši?AVAST nebo NOD32 nemůžu se pořád rozhodnout co si mám v počítači ponechat.Testoval jsem Avast na nějaké Viry a našl jich v podstatě víc než NOD32 2.7 a verze 3.0 taky zkoro nic nenašla a AVAST jich našl hodně.Co myslíte vy?

Jinak zpět k otázce : Jendoznačně avast - je free. Jak byl ořečeno víše. Nemůžeš vědět jakou díru ti ten patch udělá ;-) . To, že se nod tváří jako aktualizovaný nemusí být pravda ( už potřetí na poradně říkám - Četl jsem, že s eNod tvářil jako aktualizovaný ale přitom měl půl roku starou databázi)... Proto avast...

Edit: Jestli to máš na doma...

Četl jsem, že s eNod tvářil jako aktualizovaný ale přitom měl půl roku starou databázi

to by ma zaujimalo kde si to cital...to sa moze stat len tomu co nema zaplatene aktualizacie a pouziva rozne hacky, aby sa vyhol plateniu.

Takze rada pre pytajuceho: ak nie si ochotny platit za NOD32, tak si daj radsej Avast. Zlodejov je uz aj tak dost.