Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vodafone - Student SMS Grátis

Je mi 15 let a chtěl bych využít od Vodafonu službu Student SMS Grátis. Problém je ale v tom, že v podmínkách je, že musím být studentem střední nebo vysoké školy. Nyní však budu teprve končit základní školu.
Myslíte si, že bude vadit, když službu začnu využívat již teď?

Při aktivaci student poskytne čestné prohlášení o tom, že je ve školním roce 2008/2009 studentem některé ze škol uvedených v bodě 1 Podmínek. Vodafone je oprávněn kdykoliv požádat o doložení platného dokladu o studiu, kterým se rozumí platný průkaz ISIC1, potvrzení o studiu ne starší než 3 měsíce nebo platný INDEX u studentů VŠ. V případě takové žádosti Vodafonu je student povinen do 14 dnů zaslat faxem či e-mailem kopii potvrzení o studiu, jinak je Vodafone oprávněn Službu deaktivovat a doúčtovat všechny SMS zaslané prostřednictvím Služby, a to dle tarifu využívaného studentem v okamžiku odeslání SMS. Faxové číslo či e-mailová adresa budou studentovi sděleny současně s žádostí.

podminky.html