Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké počítadlo na stránky

Řeším počítadlo na stránky. Používám toplist.cz, který mi naprosto vyhovuje, ale bohužel v neplacené verzi drží podrobné statistiky jen dva dny. Takže ještě používám skryté (vyloženě na statistiky) pocitadlo.cz, které drží statistiky měsíc dozadu. Bohužel, ale hostují na forpsi, kde jsou permanentní výpadky, takže se stránka na pocitadlo.cz zasekne a čeká klidně půl minuty (jako počítadlo je jinak taky k ničemu, protože bere každý refresh). O placené verzi neuvažuji, protože stránky nejsou komerční. Ještě jsem zkoušel navrcholu.cz, ale to je zcela nepoužitelné, protože nejde skrýt a vždycky tam napere ikonu. Existuje nějaké neplacené počítadlo, které by fungovalo spolehlivě, jako toplist, nepočítalo každý refresh a drželo podrobné statistiky aspoň týden dozadu?

No jo, ono je dneska prvního, už fakt blbnu. Tak ty statistiky jsou skutečně podrobné. Bohužel když si dám hosté - úplný seznam, tak to zmixuje všechno dohromady v rámci měsíce a navíc nepřeloží IP adresy. Toplist přeloží adresy a pocitadlo.cz to umí po jednotlivých dnech. Z těch statistik na Onebitu nevyčtu návštěvy za dnešek, včerejšek atd., což je v podstatě jediné, co mě zajímá.