Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Značka "nový" u jednotlivých příspěvků

U jednotlivých threadů (z hlavní stránky), kde něco přibylo, je červená značka "nový". Rozevřu-li takovýto thread, u jednotlivých příspěvků, které jsou nové, je rovněž stejný červený příznak. Problémem ale je, že tam někdy jsou a někdy ne... Prostě vlezu do threadu, kde jsem byl kdysi dříve, dle seznamu má příznak "nový" (podle počtu postů vidím, že něco přibylo), ale jednotlivé nové příspěvky označeny nejsou. Připadá mi to, že se to takto chová zcela náhodně...

Dále jsem nepochopil rozdíl mezi "nový" červeně a "nový" fialově.

Zda sa mi ze to oznacenie "novy" funguje nejako nie uplne dobre, pridem na hlavnu stranku poradne, naklikam si strednym koleckom napr. 20threadov, postupne ich citam a zatvaram. Potom reloadnem hlavnu stranku a je tam z toho gulas, niekde je novy niekde nie, a "novy" je aj na takych ktore som uz urcite cele precital a nie je tam nic nove, a ked na to kliknem tak mam "novy" aj na prispevkoch ktore som uz urcite aspon 3x cital (na tomto PC).
Mozno uz je prilis vela prispevkov a citam vela naraz, ale myslim ze tak to bude aj v ostrej verzii.

Pozn. nemusi byt riesene hned, len upozornujem ze mi to funguje nejako divne, pripadne az bude neskor cas sa na to pozret...