Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr grafické karty

Ahoj všem,
rozhodl jsem se pro koupi této GK http://www.lan-shop.cz/graficke-karty/sapphire/696 05, ale raději bych se tu ještě zeptal na pár věcí:
1)Rozhraní PCI-e by, myslím, měly být zpětně kompatibilní, ale budu radši, kdyby mi to tu někdo potvrdil, mám desku Asus M2A-VM - sloty PCI-e x16, PCI-e x1. Vybraná karta má rozhraní PCI-e 2.0.
2)Nejsem si úplně jistý, jestli jí utáhne zdroj 350W (Fortron ATX-350PNF)
3)Má cenu kupovat k procesoru AMD Athlon 2,40 GHz?
4)Klidně doporučte něco jiného:-)
Děkuji.

No původně jsem počítal s cenovým stropem někde kolem 1500,- ale nic moc jsem tam nenašel, takže jsem zvýšil na 2000,- s tím že o korunu ani víc...Momentálně je tam grafika integrovaná (ATI Radeon X1250), nepočítal jsem, že bych se někdy vrátil ke hrám - taky nečekám, že rozjedu nejnovější hry na plný detaily. No ještě si nechám projít hlavou tu Gigabyte, ale teď každá korunka dobrá:-)