Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při startu windows se mi vypne grafika

Dobrý den,
formátoval jsem PC, nainstaloval na něj XP a vše mi jede do té doby, než začnu instalovat nějaký ovladač, nebo program. Nabíhají XP a poté co naběhnou se objeví černá obrazovka a monitor ukáže že nemá signál. Když spustím XP v nouzovém režimu, tak vše jede a XP jedou.
Problém jsem nyvyřešil ani když jsem pc znovu zformátoval a nainstaloval znovu XP (dvakrát).
Děkuji za jakékoliv rady, protože už jsem fakt bezradný :-(

U vsech kristovych bolavych noh... To vsichni resite problem s grafikou (monitorem) reinstalaci woken?

Monitor nejspis nezvlada frekvence GK (o HW taktne mlcis). Vlez do toho nouzaku a nainstaluj:

1. Monitor inf (vulgo "ovladac monitoru")
2. Chipset driver
3. Graphics driver
4. Ostatni balast

Pokud se to nechyti (po vyzadani restartu), delej to vse pres nouzak, finalni upravu rozliseni a frekvence GK pak ve VGA rezimu.