Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevírání stránek

Chtěl bych se zeptat, čím to je, že se mi při surfování na netu začali otevírat okna s různými reklamami a nabídkami např. vyzváněcích tónů. Každých 5 minut musím ty okna pozavírat. Nevíte, čím to může být? Děkuji.

levá záložka "startup" jsou záznamy programů, které se automaticky spouští po startu. věci s hnusnými názvy, bez popisu pod oknem, vedoucí do nesmyslných adresářů rovnou zakaž.

prostřední záložka ukazuje co ti běží v paměti (dole pod oknem nebo kliknutím na ten proces se objeví krátký popis). co není součástí ms windows, a nevíš o tom že bys takový humus instaloval, ukončíš "del" - zvláště pokud jsi takový název zakázal v předchozím nastavení "startup". tím zároveň zajistíš, že pokud šlo o vir/spyware, že se ti jeho spuštění už nezapíše do registrů.

ukončíš, restartuješ, a pozoruješ změny.