Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naplánovaný režim spánku

Existuje nějaká možnost jak nastavit podle datumu přepnutí do režimu spánku?
Například dnes ve 20.00, zítra v 15.00, pozítří 8.00 apod...
Probudit z tohoto režimu umím pomocí naplánovaných úloh, ale potřeboval bych to opačně zase uspat. Bohužel všude byl pouze program na jednorázové uspání :(
poraďte prosím, děkuji

Mě to chodí bez toho slova "Hibernate". Kdysi jsem používal bat soubor, který spouštěl plánovač úloh. A v dobách W95 byl malinký soubor, který sledoval vytížení procesoru nebo sítě a po nastavené době nečinnosti nebo nastaveném zatížení uměl uspat nebo vypnout PC. Bohužel už nevím, jak se jmenoval.

Ziaden prikaz ti nic neprebudi, prebudza to hardware (na zaklade toho co nastavi planovac uloh). Je uplne jedno aky prikaz tam nastavis, kludne si mozes naprogramovat nicnerob.exe ktoreho zdrojak bude obsahovat len jednu prazdnu funkciu. Alebo spust prikaz dir :-)
Alebo si spust
cmd.exe /c
parameter /c sposobi ze konzola skonci po vykonani parametra, kedze neni dalsi parameter tak neurobi nic a skonci hned.