Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitaci prestaly fungovat externi vstupy

Pred nedavnem mi Ad-Aware nasel v laptopu 5 trojskych konu najednou, tvrdil, ze je smazal, ale pri dalsim prohledavani je zase nasel. Zacal se mi sam od sebe vypinat firewall a automatic updates. Asi deset dni nato mi prestalo fungovat vsechno externi (CD mechanika, USB, SD, Internet, Blootooth). Nevim, jestli to souvisi. Antivirus hlasi, ze nemuze navazat komunikaci s jadrem systemu, jinak pocitac sam o sobe funguje, vsechny programy i data vypadaji byt v poradku. Muzete mi nekdo poradit, jestli by neslo nejak zachranit data? Asi budu muset znovu nahodit Windows, ze?
Diky moc

Ad-Aware je už léta k ničemu, nic nenajde.
na viry použíj antivir.
na spyware nějaký www.superantispyware.com

a zbít toho admina, viz hned první odpověď. (je nebezpečný svým windows)

až budeš mít jistotu žes to všechno odblešilo, možná to bude chtít přeinstalovat "chipset driver" k základní desce, třeba ty vstupy ožijí. ale taky je možné že systém je v mnohem horším stavu - má třeba po startu nastaveno automatické stahování nových virů: viz msconfig.exe - po spuštění.